Portfolia dla modelek i modeli

Potrzebujesz zdjęć? Chcesz rozbudować lub stworzyć zróżnicowane portfolio? Zgłoś się do nas! Zaplanujemy, zorganizujemy i zrealizujemy to czego potrzebujesz. Zapewniamy profesjonalny wizaż i stylizację w trakcie sesji. Zdjęcia otrzymasz w wersji cyfrowej na elegancko oprawionej płycie DVD oraz w wersji drukowanej w dowolnym formacie lub w postaci fotoksiążki.


Sesje rodzinne i dziecięce

Uzupełnij album rodzinny o profesjonalne zdjęcia najlepszej jakości. Zrealizujemy sesję w studio, plenerze lub Waszym domu - miejscu, w którym będziecie czuć się naturalnie i swobodnie. Do zdjęć wykorzystujemy naturalne światło, a dzięki mobilnemu oświetleniu, możemy zaaranżować profesjonalne studio fotograficzne w dowolnie wybranym miejscu.

W zależności od upodobań, rezultat sesji dostarczamy: na wydruku w dowolnym formacie, w postaci fotoksiążki lub albumu). Otrzymane fotografie na płycie DVD są wysokiej rozdzielczości, więc będziecie mogli wykorzystać je przy wszelkich wydrukach i nadrukach (kubki, fototapety, koszulki, kalendarze).

PORTFOLIO


SESJE
START | OFERTA.ŚLUBNA | SESJA.DLA.CIEBIE | OFERTA.DLA.FIRM | BAZA.PLENERÓW | KONTAKT
Zdjęcia i inne materiały publikowane na tej stronie są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Copyrights © 2009-2010 HAPPYMOON Krzysztof Mularczyk.