Konferencje, sesje dla pracowników...

Profesjonalne sesje zdjęciowe to jeden z kluczowych elementów wspierających wizerunek Twojej firmy i jej pracowników. Realizujemy indywidualne sesje dla kadry zarządzającej na potrzeby publikacji w mediach. Wykonujemy reportaże fotograficzne z konferencji, imprez i spotkań integracyjnych. Nasze prace są publikowane m.in. na stronach internetowych, w kronikach firmowych, newsletterach, artykułach prasowych oraz materiałach promocyjnych i reklamowych. Zapewniamy wysoką jakość zdjęć, które przeselekcjonujemy oraz przygotujemy graficznie do publikacji.

Dodatkowo, przyjmujemy zlecenia na pamiątkowe płyty CD/DVD z reportażami z imprez firmowych. Realizujemy także biznesowe i stylizowane sesje do kalendarzy firmowych oraz innych wydawnictw.


Koncerty, przedstawienia teatralne, imprezy taneczne...

Wykonujemy reportaże fotograficzne z koncertów i imprez tanecznych. Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny pozwala nam wykonywać ciche zdjęcia co umożliwia dyskretne fotografowanie przedstawień teatralnych lub kameralnych występów.


Zdjęcia reklamowe i stockowe

Realizujemy studyjne i plenerowe sesje z wykorzystaniem fotografii małoobrazkowej lub środnioformatowej w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Wykonujemy zdjęcia modowe, reklamowe i produktowe z przeznaczeniem do prasy, materiałów informacyjnych i reklamowych oraz publikacji internetowych. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio w dziale SESJA DLA CIEBIE.

GALERIE

START | OFERTA.ŚLUBNA | SESJA.DLA.CIEBIE | OFERTA.DLA.FIRM | BAZA.PLENERÓW | KONTAKT
Zdjęcia i inne materiały publikowane na tej stronie są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Copyrights © 2009-2012 HAPPYMOON Krzysztof Mularczyk.