Nasza oferta

Oferujemy:
- sesje przedślubne,
- portfolio ślubne: w trakcie przygotowań, ceremonii, na przyjęciu weselnym,
- sesje zdjęciowe studyjne i plenerowe dla Pary Młodej,
- wydruk zdjęć, skład albumów i fotoksiążek.


Zdjęcia ślubne są równie wyjątkowe jak ten szczególny dla Was dzień. W przypadku zdjęć - wiele zależy od zakochanych oraz ich marzeń. Dlatego najpierw proponujemy spotkanie aby poznać parę i jej oczekiwania. Warto poświęcić czas na rozmowę z nami, aby przez wiele lat cieszyć się niepowtarzalnymi zdjęciami z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.


Wypróbuj nas na sesji przedślubnej!

Zapraszamy na sesję dla par - w studio lub w plenerze. Cena standardowa to 300 zł, ale jeśli po tej sesji podpiszemy umowę na zdjęcia ślubne, fotografie sprzed uroczystości otrzymacie od nas w prezencie.


Wybierz miejsce na zdjęcia plenerowe

Każda Młoda Para pragnie wyjątkowej sesji ślubnej. Bez względu na to, czy marzycie o zdjęciach z poligonu, czy z Paryża - podejmiemy się każdego wyzwania! Oczywiście z przyjemnością przedstawimy własne pomysły i zaproponujemy ciekawe plenery. Doradzimy miejsca, które będą dopasowane do Waszego wyglądu i charakterów oraz podpowiemy jak pozować, by zdjęcia były zachwycające!


Cyfrowo i na papierze...

W standardowej usłudze Para Młodych otrzymuje od nas trzy zestawy płyt DVD (po jednym dla Nowożeńców i ich rodziców). Płyty oraz opakowania do nich ozdobione są wysokiej jakości nadrukami z wizerunkiem Pary Młodej. Oferujemy także: wydruk zdjęć w dowolnym formacie, fotoalbumy i fotoksiążki - wszystko w zależności od indywidualnych wymagań.


Z nami bezpiecznie i pewnie!

Pracujemy na sprzęcie fotograficznym z najwyższej półki, który tworzy nam na żywo kopię zapasową zdjęć na drugiej karcie pamięci. To gwarantuje pewność i bezpieczeństwo, że zdjęcia z tak ważnej uroczystości nie zostaną utracone. W przypadku awarii aparatu zawsze pod ręką mamy zestaw zapasowy.

PLENER

PRZYGOTOWANIE

CEREMONIA

ZABAWA
START | OFERTA.ŚLUBNA | SESJA.DLA.CIEBIE | OFERTA.DLA.FIRM | BAZA.PLENERÓW | KONTAKT
Zdjęcia i inne materiały publikowane na tej stronie są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Copyrights © 2009-2010 HAPPYMOON Krzysztof Mularczyk.